Szumisie z aplikacją

Szumisie z aplikacją

Ewolucja zabawek na przestrzeni lat doprowadziła do znacznej zmiany ich wyglądu i funkcjonalności. Obecnie przytulanki mogą łączyć w sobie zamiłowanie do estetyki z rozwiązaniami technologicznymi. Przykładem nowoczesnej propozycji wśród pluszaków jest miś Szumiś z aplikacją, dzięki któremu rutyna usypiania Twojego dziecka stanie się znacznie przyjemniejsza.

Szumisie z aplikacją – w jaki sposób działają?

Szumisie swoją nazwę zawdzięczają wyróżniającej ich cesze. Te nietypowe przytulanki emitują przyjazny, działający uspokajająco szum. Imituje on odgłosy wydawane przez ruchy wód płodowych i bicie serca matki. Daje to iluzję środowiska, do którego przywykł maluszek. Otulenie dobrze znanym dźwiękiem przynosi ukojenie i poczucie bezpieczeństwa, przez co usypianie staje się o wiele łatwiejsze. Możliwość dostosowania głośności oraz natężenia szumu umożliwia idealne dopasowanie do preferencji dziecka. Atutem jest dostosowanie czasu pracy misia, który może trwać zarówno 60 minut, jak i 12 godzin. Pozytywne opinie rodziców uwzględniają także uroczy wygląd, który z pewnością trafia w gust wielu dzieci, które znajdują w nim towarzysza do nocnego odpoczynku. Dodatkowo Szumiś z aplikacją na telefon posiada funkcję, która poinformuje Cię, gdy maluszek obudzi się i zacznie płakać. Nie musisz więc kupować dodatkowo elektronicznej niani. Sama aplikacja wskaże czy poziom baterii jest wystarczający. Kontrola, jaką umożliwia sterowanie szumisiem z dalszej odległości, nie zakłóca snu dziecka.

Dla kogo jest przeznaczony Szumiś z aplikacją?

Jedną z najważniejszych zalet, które posiadają Szumisie z aplikacją jest fakt, że sprawdzą się dla dziecka w każdym wieku. Podarowanie takiego misia w formie prezentu witającego maluszka na świecie jest świetnym pomysłem, ponieważ zostanie on z dzieckiem na dłużej. Szumisie sprawdzają się nawet na szpitalnych oddziałach z wcześniakami, ze względu na wykorzystanie odpowiednich materiałów, z których są zrobione. Ich cena uzależniona jest właśnie od jakości i dbałości o szczegóły, które zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Aplikacja Szumisiów, dzięki której możliwe jest regulowanie ich pracy, zapewni komfort podczas wypoczynku Twojej pociechy, zwłaszcza gdy nadejdzie trudny czas ząbkowania lub uciążliwych kolek. A gdy te trudne chwile miną, Szumisie zostaną z dzieckiem, nawet do momentu gdy stanie się kilkulatkiem.

Szumiś z aplikacją – funkcjonalność i przechowywanie

Fakt, że Szumisie zawierają w sobie mechanizm, dzięki któremu Twoje dziecko może wsłuchiwać się w przyjazny szum, nie sprawia problemu, by odświeżać go poprzez pranie. Wyjęcie szumiącego serduszka misia umożliwia dalsze korzystanie z kojących dźwięków, nawet gdy sam pluszak jest w pralce. W opiniach o Szumisiach z aplikacją można zauważyć również docenienie materiału, który jest przyjemny w dotyku, a przy tym higieniczny i bezpieczny dla skóry dziecka. W połączeniu z mechanizmem szumów oraz możliwym czujnikiem snu jest to bardzo praktyczna zabawka. Łatwość obsługi również jest zaletą rodziny Szumisiów, ponieważ aplikacja łączy się z ich serduszkiem poprzez Bluetooth, a pluszak posiada tylko jeden przycisk.