Swojemu dziecku pragniesz zapewnić wszystko to, co najlepsze. Dbasz o jego prawidłowy rozwój i tworzysz mu bezpieczne i komfortowe środowisko. Nieodłącznym elementem w życiu każdej pociechy są zabawki. Warto sięgać zwłaszcza po takie, które pełnią rolę inteligentnych przedmiotów wyposażonych w rozmaite funkcje. Dokładnie taki jest Szumiś Lily.

Miś Szumiś Lily to z pozoru zwyczajny, sympatyczny pluszak, który ma na sobie ubranko w przyjemnym błękitnym kolorze. Na czym polega jego wyjątkowy charakter? Specjalny mechanizm umieszczony wewnątrz zabawki sprawia, że emituje ona szum, który działa na dziecko uspokajająco i usypiająco. Wszystko dlatego, że przywodzi na myśl dźwięki, które maluch słyszy, będąc jeszcze w brzuchu mamy. Szumiś Lily posiada specjalną regulację wydawanych szumów, dzięki czemu można bez trudu dopasowywać je do preferencji naszego dziecka. Może emitować szum biały, różowy czy szum fal morskich.

Zabawka działa dzięki energii pobieranej z trzech baterii AAA, które należy dokupić. Wykonano ją z najwyższej jakości atestowanych materiałów, co sprawia, że jest w pełni bezpieczna dla dziecka. Cena produktu zależy od jego modelu. Najtańsza jest podstawowa wersja zabawki, natomiast za wersję wzbogaconą o czujnik snu, który umożliwia rozpoczęcie pracy w momencie przebudzenia się dziecka, należy zapłacić nieco więcej. Najdroższą wersją jest Szumiś z aplikacją, czyli najbardziej zaawansowany model, który możesz połączyć ze swoim smartfonem. Czy warto zainwestować w Szumisia Lily? Pozytywne opinie klientów mówią same za siebie. Według nich Szumiś jest nieocenioną pomocą w uspokajaniu i usypianiu malucha. Przekonaj się o tym sam!